Tipy na Aplikace Leden 2017

BLACK – B&W Film Emulator

black_best_apps_0

Jak napovídá název, jedná s o extrémně jednoduchou a přitom skvělou aplikaci. Už vás nebaví ohrané a nudné filtry na fotky, které nabízí Instagram? Pak tu pro vás máme BLACK, aplikace která disponuje hned deseti různými, černobílými filtry pro úpravu fotek. Garantujeme, že vaše fotky získají profesionální efekt a nebudete se za ně stydět ani na sociálních sítích.

Mad Dex

f-3127-ff33a8f105

Tato hra se rychle vyšplhala na vrchol stahovaných aplikací a není divu. Jedná se o jednoduchou zábavu, kde ovládáte malou postavičku jménem Dex. Bohužel Dexova láska byla unesená proradným monstrem a je na našem hrdinovi, aby jí zachránil. Jak tomu můžete pomoci vy? Ovládání Dexe je na vás a je velmi jednoduché, stačí klepnout na displej, nebo na něm podržet prst. To ale neznamená, že by byla hra jednoduchá. Každá úroveň je výzva a Mad Dex vás určitě na dlouho zabaví.

Super Mario Run

crxjfo7usaebvs2jpg-b4d546_765w

Na závěr tu máme absolutní klasiku a legendu – Mario. Hra, která byla představená na Applovské Keynote v září dorazila konečně do App Storu. Nintendo strávilo několik měsíců vývojem a výsledkem je zábavná hra s oblíbeným hrdinou, který samozřejmě skáče, sbírá mince a zachraňuje svojí princeznu. V základní verzi najdeme pár levelů na vyzkoušení a pro celou hru musíme sáhnout do kapsy pro 9,99 Euro. Většina hráčů se shoduje, že tato investice za to ale rozhodně stojí! Pozor na jediné – hra vyžaduje neustále připojení k internetu, jako ochranu proti pirátům.

BLACK (7)
Mad Dex (7.5)
Super Mario Run (9.5)
with No Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.