Tipy na Aplikace Prosinec 2016

sc1024x768

Hledáte zábavu pro vás i vaše děti do chladných, prosincových večerů? Pak doporučujeme tuto povedenou aplikaci od BBC (která doprovází populární dokumentární seriál BBC Earth), kde získáte velké množství omalovánek. Omalovánky uklidňují mysl a dovolí mozku na chvilku vypnout a soustředit se na něco jiného, aplikace tedy není rozhodně pouze pro děti. Ale i těm určitě udělá velkou radost a navíc jim pomůže se soustředěním. Pozor jenom na doplňující balíčky omalovánek, které nejsou zdarma.

Asterix and Friends

villagewithsea

Kdo jako malý nemiloval Asterixe a Obelixe. Dva galské hrdiny z malé vesničky, která i nadále odolává římským jednotkám. Nyní se můžete do této vesničky doslova vžít díky nové hře založená na legendárním komiksu. Postavte si svojí vesnici, zlepšujte ji, spolupracujte s ostatními a válčete. Hra nabízí i možnost cestovat do legendárních destinací, kde se naši hrdinové objevili – například v Egyptě a “Bretánii”.

Block! Hexa Puzzle

block-hexa-puzzle-hack-mod-apk

Tato jednoduchá a roztomilá hra Vám bude namáhat hlavu a přitom Vás i skvěle zabaví při volných chvilkách. Koncept je jednoduchý – máte bločky, které se musí přesně vejít do vyznačené plochy. Samozřejmě je k dispozici hned stovky levelů, které začínají od toho úplně jednoduchého, až po náročné úlohy. Tak hezkou zábavu!

BBC Earth Colouring (7)
Asterix and Friends (8)
Block! Hexa Puzzle (8.5)
with No Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.