Apple vydal aktualizace pro iOS, watchOS, macOS a tvOS

Na světě jsou aktualizace pro všechny apple operační systémy, tedy pro iOS, watchOS, macOS a tvOS. Všem uživatelům samozřejmě doporučujeme aktualizovat, ať už je to kvůli novým funkcím, nebo opravám případných chyb a vad. Co je v systémech nového?

iOS 11.1
iOS získává nové emoji, což určitě potěší všechny náruživé fanoušky této formy vyjadřování. Mnoho původních emotikonů získá také odlišný design. Do iOS se tak dostává 70 nových emoji a mezi nimi například mozek, zebra, ježek, koláč, upír a další. Vrací se funkce, kdy lze spustit multitasking 3D-touch gestem v levém okraji displeje. Zároveň je opraveno pár chyb systému, například spojených s komunikací iPhonu a Apple Watch.

watchOS 4.1
Apple Watch s LTE nově mohou streamovat hudbu z Apple Music i bez iPhonu na LTE (to se bohužel zatím ČR netýká). Hodinky mají i novou aplikaci Radio, která spustí přehrávání radia Beats 1 a ostatních stanic dostupných v Apple Music. Opět je opraveno několik chyb, jako například: chyba, když Apple Watch nepřípomínají, že se má uživatel postavit, nebo chyba nabíjení u Apple Watch první generace a další.

macOS 10.13.2
V nové aktualizaci se na Mac samozřejmě dostávají nové emoji, které jsou k dispozici v iOS. Opraveno je ale i pár chyb a Apple vydal i opravu potenciální vážné trhliny v zabezpečení, která mohla Mac ohrozit při připojení na nezabepečenou Wi-Fi.

tvOS 11.1
Nejméně novinek se dočkala Apple TV. Zde došlo k opravám chyb a „bugů“ a opět k zalepení trhliny v zabezpečení, která mohla ohrozit systém při připojení na Wi-Fi se zabezpečením WPA2.

with No Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.