Finální podoba iPhonu 8 potvrzena

V posledních měsících a týdnech se vynořovaly desítky obrázků, renderů, úniků z chystaného iPhonu 8. Co se týká chystaného modelu, spekuluje se o mnoha věcech. Bude mít nový iPhone displej až ke krajům? Skryje se Touch ID pod displej? Dočkáme se i bezdrátového nabíjení? Množství informací na téma nového modelu je značné, ale až do podzimu, kdy se má iPhone představit, se zřejmě nedozvíme nic potvrzeného.

Ve firmwaru chystaného chytrého reproduktoru HomePod se ale objevil náznak toho, jak bude nový iPhone 8 vypadat. Stačilo prozkoumat data, která firmware obsahuje a našel se kód, který popisuje funkci rozpoznávání obličeje. To je funkce, jenž by mohla být nejnovější možností, jak zabezpečit data v telefonu. Proslýchá se, že nový iPhone bude mít schopnost skenovat nejenom obličej, ale i sítnici a kontury obličeje.

Ještě zajímavější je obrázek, který ilustruje ikonku zařízení podobnému tomu, který se objevil v různých náhledech na iPhone 8. Níže si můžete prohlédnout, jak zřejmě bude vypadat nový iPhone. Displej získává mnohem větší plochu, zmizelo tlačítko Home s Touch ID a zmenšila se i plocha věnované senzoru světla a přednímu foťáku.

Kdy se dočkáme nového iPhonu, který letos oslavil 10 nározeniny? Bude výroční verze tak magická, jak se spekuluje? O tom vás budeme samozřejmě informovat.

with No Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.