Reopening prodejny v Českých Budějovicích byl velkolepý

České Budějovice jsou pro iWant velmi důležitým městem. Před pěti lety jsme zde otevřeli naši první prodejnu, která znamenala začátek jednoho z největších Apple Premium Resellerů v České republice.

 

A protože jsme chtěli toto pětileté výročí řádně oslavit, otevřeli jsme v Českých Budějovicích novou větší a hezčí prodejnu, která nahradila tu původní, jež stála na našem samotném začátku. Oslava to byla vskutku velkolepá. Pojďte se s námi v tomto článku podívat, jaké bylo otevření nové prodejny v Českých Budějovicích.

Pestrý program

Celou otevírací akci provázel Bob Švarc, moderátor z Evropy 2. K případnému tanci a poslechu, a především k navození příjemné atmosféry hrál DJ N’zim. Do Českých Budějovic jsme také přivezli stánek Starbucks s čerstvou kávou. Naši zákazníci se dobili energií více než 400 šálky kávy a pochutnali si na více než 200 muffinech.

Při čekání se všichni trpěliví čekající mohli osvěžit harmonizovanou vodou iWant. Naši certifikovaní Apple konzultanti také v průběhu čekání na otevření prodejny prezentovali výhody iPadu Pro a Apple Watch. Největší atrakcí byla soutěž o Mini Cooper Countryman v barvách iWant na víkend. Tuto výhru jsme losovali z reálných slosovacích lístků od našich zákazníků.

 

Zcela nová prodejna

A co že je na této prodejně vlastně nového? Jak již pozvánka na samotné otevření hlásala,  nová prodejna je větší, novější, lepší. Ve větším prostoru jsme schopni prezentovat větší množství Apple produktů.

Nově je zde Flex table, tedy stůl, k němuž se zákazníci mohou pohodlně usadit a v klidu vyzkoušet jakýkoliv z produktů Apple. Nalezneme zde také Hero table. Stůl, kde objevíte kouzlo celé Apple eco systém a symbiózy, která spojuje veškeré produkty této značky. Na Hero table objevíte iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch a sluchátka Beats. V prodejně se také nachází servisní koutek, kde můžete nechat opravit svoje zařízení Apple.

Celý design prodejny jde ruku v ruce s designovou filozofií samotného Applu. Ať už se podíváte na podlahu nebo na stropní svítidla, zjistíte, že jsou promyšleny do posledního detailu a jsou vyrobeny v té nejlepší možné kvalitě.

Posledního zákazníka jsme obsloužili ve 21:15 a za celých 5 hodin akce jsme dokázali obsloužit vyšší stovky zákazníků. A vám, našim zákazníkům patří ten největší dík. Jste již pět let s námi a my jsme tu pro vás. Děkujeme!

with No Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.