Tři skvělé aplikace pro vaše Apple Watch

Patříte mezi nové a šťastné majitele Apple Watch Series 3? Nebo hledáte jenom tip na nové aplikace pro svoje hodinky? Máme pro vás tři tipy na appky, které si vás určitě získají!

Four Letters

Aplikace, která funguje samozřejmě i na iPhonu je skvělá pro všechny, kteří si chtějí procvičit svoji slovní zásobu v angličtině. V každém kole máte za úkol poskládat slovo z čtyř písmen, které vám aplikace nabídne. To vše musíce stihnout v časovém limitu a samozřejmě za rychlost získáte body navíc. I na malém displeji hodinek se Four Letters hrají skvěle a hra je ideální pro krácení času.

iTranslate Converse

Potřebujete přeložit turistovi, jak se dostat na Pražský hrad, ale jeden z vás je na tom se znalostí angličtiny bledě? Nebo chcete začít balit cizince / cizinku v baru a nechcete používat znakovou řeč? Pak je tu pro vás iTranslate Converse, aplikace která poslouchá, co jí řeknete a poté vám vše ihned přeloží a přečte. Můžete si vybrat z desítek jazyků a samozřejmě čeština není výjimkou.

Daily Water

Víte, že by měl každý člověk vypít alespoň dva litry vody denně? Vše samozřejmě záleží na výšce, váze a pohlaví, ale skoro každý na pitný režim zapomíná. Nebylo by skvělé, kdyby Apple Watch připomínaly nejenom, že se máte hýbat, postavit, dýchat, ale i napít? Aplikace Daily Water nabízí zábavný způsob, jak zlepšit dodržování pitného režimu. Stačí vyplnit pár údajů po sobě a poté vám appka rozdělí váš denní cíl na jednotlivé sklenice vody. Budete dostávat připomínky během dne, že je čas vypít sklenici vody a samozřejmě si můžete „odšrtávat“ váš progres.

with No Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.